Dlaczego Strider?

Równowaga formy i funkcji

Dotychczas wybór wyposażenia turystycznego był ograniczony. Co prawda istnieje szeroka oferta produktów znanych marek, sprzedających plecaki, zasobniki i torby wszelkich rodzajów, ale decydując się na jeden z ich rzadko mamy możliwość dopasowania go do poszczególnych zastosowań. Najczęściej
musimy kupić kilka – na spacer, dwudniową wycieczkę i tygodniowy urlop, biorąc jeszcze pod uwagę środek transportu – lot samolotem, pieszy przemarsz czy motocyklowy rajd.

Z kolei sprzęt o wojskowym rodowodzie jest łatwy w konfiguracji, ale najczęściej w całości pokryty taśmami montażowymi, co zwiększa jego masę własną i stwarza niedogodności związane z zahaczaniem o np. gałęzie drzew czy wystające elementy wnętrz pojazdów. Konstrukcja sprzętu wojskowego, narzucona przez wymogi produkcji seryjnej, też nie zawsze jest najwygodniejsza, a dane modele dostępne są w najwyżej kilku wzorach kamuflażu. Co nie mniej ważne, nie każdy podczas wypoczynkowego wyjazdu chce pozować na komandosa. Chcącym połączyć to, co w obu przypadkach najlepsze, pozostawało szycie na zamówienie, kosztowne, długotrwałe i czasami o odmiennym od zamierzonego rezultacie.

Nowa jakość

Brak  kompromisowego rozwiązania skłonił nas do pracy nad projektem Strider, a jej rezultatem chcemy podzielić się z innymi. Produkty marki Strider wykonane są z wysokiej jakości nowoczesnych materiałów, dostarczanych przez renomowanych producentów. Projektanci akcesoriów Strider czerpią z rozwiązań wojskowych, przede wszystkim systemu przeplatanych taśm (PALS), dzięki któremu łatwo można dostosować ekwipunek do własnych potrzeb, budowy ciała i możliwości fizycznych. Stawiamy na modułowość i kompatybilność elementów wyposażenia, które zaprojektowalismy. W naszej ofercie znajdą się zarówno rozwiązania uniwersalne, jak i sprzęt do konkretnych zastosowań dla miłośników różnych rodzajów outdoorowej aktywności.

 

 

 

          

 

 

Polecane
Plecak turystyczny 38/50 L
Plecak turystyczny 38/50 L
1 679,55 zł
szt.
Apteczka/kosmetyczka turystyczna
Apteczka/kosmetyczka turystyczna
210,48 zł
szt.
Portfel podróżny
Portfel podróżny
94,50 zł
szt.
Nerka EDC
Nerka EDC
227,66 zł
szt.
Pas z klamrą Cobra
Pas z klamrą Cobra
184,71 zł
szt.
Kosmetyczka turystyczna mała
Kosmetyczka turystyczna mała
85,91 zł
szt.
Kolory Strider
Waluty
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl